Indeks: T-XMER62R100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 100A do prądu wtórnego 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonym przekroju. Sposób instalacji umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: element montażowy XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XMER 62R
Średnica wewnętrzna
22,5mm