Indeks: T-XMER6240500/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni wejściowej 500A i wyjściowej 1A przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości prądu na sygnał pomiarowy. Urządzenie oferuje zmienną klasę dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,2 osiągana jest przy obciążeniu do 5VA, klasa 0,5 przy obciążeniu do 5VA, natomiast klasa 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 31mm oraz jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx30mm, 30mmx20mm oraz 40mmx10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240500/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
40mmx10mm
Seria producenta
XMER 62-40
Średnica wewnętrzna
31mm