Indeks: T-XMER6240300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się zróżnicowaną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,2 dla maksymalnie 1,5VA, 0,5 dla 5VA oraz 1 dla 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 31mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
40mmx10mm
Średnica wewnętrzna
31mm