Indeks: T-XMER6240150/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.271 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240150/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 2,5VA.
Konstrukcja elementu przeznaczona jest do montażu przykręcanego. Przekładnik przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm, a jego otwór wewnętrzny posiada średnicę 31mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240150/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
40mmx10mm
Średnica wewnętrzna
31mm