Indeks: T-XMER6240125/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do wartości wtórnej 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu poprzez przykręcanie. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 31mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
40mmx10mm
Średnica wewnętrzna
31mm