Indeks: T-XMER6240125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 1
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 31 mm oraz jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 15 mm x 30 mm, 30 mm x 20 mm lub 40 mm x 10 mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
40mmx10mm
Średnica wewnętrzna
31mm