Indeks: T-XMER6240100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1
Element przystosowany jest do montażu przykręcanego. Konstrukcja posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 31mm oraz obsługuje różne rozmiary szyn prądowych, w tym 15mmx30mm, 30mmx20mm oraz 40mmx10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
40mmx10mm
Seria producenta
XMER 62-40
Średnica wewnętrzna
31mm