Indeks: T-XMER623050600/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia znamionowego: 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10VA, 0,5 przy 20VA oraz 1 przy 30VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany w układach pomiarowych. Przekładnik przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 10mm x 30mm oraz posiada otwór o średnicy wewnętrznej 28mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050600/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
28mm