Indeks: T-XMER623050500/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, średnica wewnętrzna 28mm
Przekładnik prądowy o przekładni 500/1A służy do redukcji wartości prądu w układach pomiarowych. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28 mm oraz obsługuje szyny prądowe o wymiarach 10 mm x 30 mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050500/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
28mm