Indeks: T-XMER623050250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, montaż przykręcany, średnica wewnętrzna 28mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 28 mm oraz przystosowaniem do montażu poprzez przykręcanie.
Parametry dokładności urządzenia wynoszą 0,2 przy obciążeniu do 5 VA, 0,5 przy obciążeniu do 15 VA oraz 1 przy obciążeniu do 15 VA. Konstrukcja przekładnika umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 10 mm x 30 mm oraz 30 mm x 10 mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
28mm