Indeks: T-XMER623050200/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany oraz instalację na szynach prądowych o wymiarach 10mm x 30mm lub 30mm x 10mm. Otwór wewnętrzny urządzenia posiada średnicę 28mm, co pozwala na wprowadzenie przewodu roboczego o odpowiednim przekroju.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 62-30
Średnica wewnętrzna
28mm