Indeks: T-XMER623050150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni wejściowej 150A oraz wyjściowej 5A przeznaczony jest do konwersji prądów w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia, wynoszącą 0,2 przy maksymalnej mocy 2VA, 0,5 przy 5VA oraz 1 przy 7,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany oraz instalację na szynach prądowych o wymiarach 10mm x 30mm lub 30mm x 10mm. Otwór wewnętrzny o średnicy 28mm pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju wewnątrz przekładnika.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
28mm