Indeks: T-XMER623050100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1,25VA, 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 28mm i jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 10mm x 30mm oraz 30mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
28mm