Indeks: T-XMER623040800/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040800/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER6230
Przekładnik prądowy 800/5A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 800A i prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu na sygnał pomiarowy. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm oraz przystosowaniem do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 20mmx20mm, 25mmx25mm oraz 30mmx10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040800/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm