Indeks: T-XMER623040750/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 750A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do transformacji wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm. W zależności od obciążenia, klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnie 10VA, 0,5 przy maksymalnie 15VA oraz 1 przy maksymalnie 15VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 20mmx20mm, 25mmx25mm oraz 30mmx10mm. Opcjonalnie dostępny jest element montażowy XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040750/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm