Indeks: T-XMER623040600/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040600/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040
Przekładnik prądowy 600/5A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy XMER623040 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną otworu wynoszącą 30,5mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040600/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm