Indeks: T-XMER623040600/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040600/1A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o natężeniu 600A na prąd wyjściowy 1A. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040600/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 62-30
Średnica wewnętrzna
30,5mm