Indeks: T-XMER623040500/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o przekładni 500/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o mniejszym natężeniu. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5 mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 20x20 mm, 25x25 mm oraz 30x10 mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040500/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm