Indeks: T-XMER623040500/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY z serii XMER 62-30 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5 mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20 mm, 25x25 mm oraz 30x10 mm.
Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040500/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm