Indeks: T-XMER623040400/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądów o wysokim natężeniu wejściowym 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm