Indeks: T-XMER623040400/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o przekładni 400A/1A jest przeznaczony do transformacji wysokich wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz 7,5VA, natomiast przy klasie 1 dopuszczalne obciążenie znamionowe wynosi 12,5VA.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm. Przekładnik umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20mmx20mm, 25mmx25mm oraz 30mmx10mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów.
Opcjonalnie dostępny: zestaw montażowy na szynę DIN o symbolu XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040400/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm