Indeks: T-XMER623040300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 300A i wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, klasą 0,5 przy 5VA oraz klasą 1 przy 10VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm. Przekładnik jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 20mm, 25mm x 25mm oraz 30mm x 10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm