Indeks: T-XMER623040250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040250/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz prądem wyjściowym wynoszącym 5A. Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 30,5mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20mmx20mm, 25mmx25mm oraz 30mmx10mm.
Opcjonalnie dostępny jest element montażowy o oznaczeniu XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm