Indeks: T-XMER623040250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 250A i wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia znamionowego: 0,2 przy maksymalnie 3,75VA, 0,5 przy maksymalnie 5VA oraz 1 przy maksymalnie 10VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub, opcjonalnie, na szynie DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm. Element jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm