Indeks: T-XMER623040200/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 200A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm