Indeks: T-XMER623040200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, średnica otworu 30,5mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040200/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 20mm, 25mm x 25mm oraz 30mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm