Indeks: T-XMER623040150/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy o przekładni 150/1A przeznaczony jest do redukcji wartości prądu pierwotnego do poziomu 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040150/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm