Indeks: T-XMER623040100/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040100/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną otworu wynoszącą 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 62-30
Średnica wewnętrzna
30,5mm