Indeks: T-XMER503050600/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany w układach pomiarowych. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050600/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm