Indeks: T-XMER503050500/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050500/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER5030
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 12,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany w układach pomiarowych. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o maksymalnych wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050500/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm