Indeks: T-XMER503050400/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050400/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 12,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 26mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu poprzez przykręcenie.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050400/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm