Indeks: T-XMER503050250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy typu XMER 50-30 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250 A na prąd wtórny o wartości 1 A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5 VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10 VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 26 mm i jest przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 25x15 mm lub 30x10 mm. Konstrukcja typu przykręcanego zapewnia stabilne zamocowanie w układzie pomiarowym.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm