Indeks: T-XMER503050200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz jest przystosowany do montażu poprzez przykręcenie. Konstrukcja pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm