Indeks: T-XMER503050125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy typu prądowego przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do prądu wtórnego 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany w układach pomiarowych. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm