Indeks: T-XMER503050100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 100A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25mmx15mm oraz 30mmx10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm