Indeks: T-XMER503030600/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030600/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, a dopuszczalne rozmiary szyny prądowej to 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy o oznaczeniu XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030600/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm