Indeks: T-XMER503030400/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 6,25VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na pracę z szynami prądowymi o wymiarach 25x15mm lub 30x10mm, przy średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 26mm. Sposób montażu przewiduje mocowanie przykręcane, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN za pomocą dedykowanych akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: uchwyt na szynę DIN XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 6,25VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm