Indeks: T-XMER503030300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030300/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w klasie dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz w klasie 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na szynie prądowej o wymiarach 25x15mm lub 30x10mm. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 26mm. Element można instalować poprzez przykręcenie lub wykorzystując opcjonalne akcesoria do montażu na szynie DIN.
Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm