Indeks: T-XMER503030250/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy wykorzystaniu opcjonalnych akcesoriów. Element przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm oraz 30mm x 10mm, a jego średnica wewnętrzna wynosi 26mm.
Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Średnica wewnętrzna
26mm