Indeks: T-XMER503030250/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.239 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 250 A oraz prądzie wyjściowym 1 A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 3,75 VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5 VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26 mm. Konstrukcja umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 25 mm x 15 mm lub 30 mm x 10 mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm