Indeks: T-XMER503030200/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz jest przystosowane do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny: element montażowy XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm