Indeks: T-XMER503030200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XMER503030200/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną 26mm oraz możliwość montażu na szynach prądowych o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm