Indeks: T-XMER503030150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do prądu wtórnego o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm, przy średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 26mm. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm