Indeks: T-XMER503030150/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25x15mm lub 30x10mm, przy zachowaniu średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 26mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z możliwością rozbudowy o opcjonalny montaż na szynę DIN.
Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030150/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm