Indeks: T-XMER503030125/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.229 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030125/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, a dopuszczalne rozmiary szyny prądowej to 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm