Indeks: T-XMER503030125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030125/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 26 mm, co umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25x15 mm oraz 30x10 mm.
Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm