Indeks: T-XMER503030100/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030100/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy czym uchwyt na szynę jest dostępny jako wyposażenie opcjonalne pod numerem katalogowym XM07-00M1-0013. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 26mm, przystosowany do szyn prądowych o wymiarach 25mm x 15mm oraz 30mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030100/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm