Indeks: T-XMER503030100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz przystosowana jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 25mmx15mm lub 30mmx10mm. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-30
Średnica wewnętrzna
26mm