Indeks: T-XMER502150400/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150400/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 400A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, natomiast wymiary obsługiwanej szyny prądowej to 20mm na 10mm.
Opcjonalnie dostępny jest element montażowy o oznaczeniu XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm