Indeks: T-XMER502150400/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY z serii XMER 50-21 charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 400A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną 21mm oraz jest przystosowana do pracy z szyną prądową o wymiarach 20mm na 10mm. Montaż urządzenia może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny jest element montażowy o numerze katalogowym XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150400/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm